Seçimi rekor oyla yeniden kazanacağız


Adana’nın Sarıçam Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın Sarıçam Belediye Başkan adayı Bilal Uludağ, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi ve Remzi Oğuz Arık Mahallesi Kozan Yolu üzerinde bulunan esnafları ziyaret etti. Ziyarette esnaflardan yoğun ilgi gören Başkan Uludağ, 31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakı olarak Sarıçam’da rekor bir oyla seçimi yeniden kazanmak istediklerini belirtti.

Başkan adayı Bilal Uludağ, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi ve Remzi Oğuz Arık Mahallesi Kozan Yolu üzerinde bulunan esnafları ziyaret etti. Ziyarette Başkan Uludağ’a Milliyetçi Hareket Partisi Sarıçam İlçe Başkanı Eyüp Akbulut, Milliyetçi Hareket Partisi Sarıçam (MHP) Kadın Aile Çocuk ve Engelli Politikaları (KAÇEP) Başkanı Nazmiye Dede, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sarıçam Belediye Meclis Üyeleri ve aday adayları da eşlik etti.

31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakı olarak Sarıçam’da rekor bir oyla seçimi yeniden kazanacaklarına inancının tam olduğunun altını çizen, Başkan Uludağ, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. İki dönemdir görev yaptığı Sarıçam’da her zaman esnaflarla iç içe olduklarına vurgu yapan Uludağ, 31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakı olarak Sarıçam’da rekor bir oyla yeniden seçimi kazanarak, taçlandırmak istediklerini belirtti.Yerel Haberler kategorisinde bulunan hiçbir habere herhangi bir editoryal müdahalede bulunulmamıştır. Anadolu Ajansı, İhlas Haber Ajansı, Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan tüm Adana Haberleri, otomatik olarak servis edildiği şekilde bu sayfada yer almaktadır. Adana Haberleri bölümünde yer alan haberlerin tamamının hukuki muhatabı haberi servis eden ajanslardır.Source link

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*